16 Ocak 2015 Cuma

VESTEL ÇAMAŞIR MAKİNASI GİREN EVE ALERJİ GİRMEZ

"Senin Annen evde ne işler yapar?" diye bir çocuğa sorarsanız cevabı hazırdır. "
Yemek yapar, çamaşır yıkar, ev temizler" Çocukların gözünde anneler, evin her işini kolayca yapan sihirbazlardır.









Evde hem kediniz hem de alerjik çocuklarınız varsa Vestel Çamaşır Makinasında yıkadığınız çamaşırlarınız Alerji Uzmanı Programına emanet.




Anneler "Tatlı Cadı" filmindeki Semanta gibi burnunu oynatıp da tüm işleri yapamaz ancak, onların müthiş teknolojik yardımcıları vardır. Bunlardan en önemlisi de Vestel Çamaşır Makinasıdır. Neden mi? Pyrojet teknolojisi ile A+++ çamaşır makinelerinden %70 daha az enerji harcıyor ve benzer kapasiteli ürünlere kıyasla da %28 su tasarrufu sağlaması sayesinde ev ekonomisine katkı sağlar anneler.

Bu programnın anlamı şu oluyor; 7 alerjen ve 4 bakteri üzerinde etkili olan Türkiye’deki ilkprogram.*Polen, kedi, köpek tüyü, toz gibi en yaygın alerji rahatsızlıklarına neden olan 7 alerjen ve deri, bağırsak enfeksiyonu gibi hastalıklara sebep olabilen 4 bakteri türüne karşı koruma sağlıyor. En etkili alerji programının Allergy UK firması onaylı olması da cabası..

Daha ne olsun, gönül rahatlığı ile Vestel Çamaşır Makinasından çıkan mis kokulu kıyafetleri çocuklarınıza giydirebilirsiniz.

Ürünle ilgili detaylı bilgiyi buraya tıklayarak bulabilirsiniz.


2 yorum:

  1. bu makina çok hoşuma gitti benim :)

    YanıtlaSil
  2. Teknoloji ne kadar ilerledi. Ben de sevdim bu makineyi ...

    YanıtlaSil

Sizlerin düşüncelerini öğrenmek harika,
Yorumlarınız benim için çok değerli
Teşekkür ediyorum yazdığınız için :)