10 Aralık 2007 Pazartesi

haber-55

Çevre Teknolojilerinin Geldiği Son Noktayı Görmek için AKM'ye Uğrayın

Ankara/İŞ DÜNYASI | 29/03/2007 | mavianne / ANKARA

Geri Dönüşüm Fuarı

3. Belediye ve Belediye Ekipmanları CITYTECH 2007 ve 3. Çevre Teknolojileri ve Geri Dönüşüm RECYCLE’07 Fuarları 29 Mart / 1 Nisan 2007 tarihlerinde Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

Fuarda, Yerel Yönetimler Zirvesi kapsamında "Daha iyi bir ülkede, daha iyi kentlerde yaşamak için" bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen "CITYTECH" 2007 de, Avrupa Birliği sürecindeki ülkemizin yerel yönetimlerinin gereksinimi duyduğu makine, teçhizat ve ekipmanlar tanıtılıyor. Yerel Yönetim Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen, RECYCLE‘07 yeryüzünün devamlılığın sağlayabilmesi için ekolojik dengenin korunmasının gerekliliğinin bilinciyle yaşanabilir bir dünyanın ve yaşanabilir kentlerin kapılarını aralıyor.

Ülkemizde çevrenin korunması ve geri dönüşümlü ürünlerin kullanımının yaygınlaştırılması önümüzdeki 10 yıl içerisinde yerel idarelerin ve ağır sanayinin en önemli gündem maddesi olacaktır. Önümüzdeki yüzyılın sanayisi olarak tanımlanan çevre teknolojileri ve geri dönüşümlü ürünler sanayisi tanıtılıyor. RECYCLE 2007 çevre sağlığının korunması için geliştirilen birçok teknolojiye, araç , gereç ve ekipmanlara ev sahipliği yapıyor. (emo.org.tr sayfasından faydalanılmıştır)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizlerin düşüncelerini öğrenmek harika,
Yorumlarınız benim için çok değerli
Teşekkür ediyorum yazdığınız için :)